Hakkımızda

Sivas Fix Taksi olarak, güvenli ekip ve konforlu araçlarımız ile siz değerli müşterilerimize en kaliteli ve en uygun hizmeti vermeye gayret ediyoruz. Sivas Fix Taksi ile şehiriçi, şehirler arası konforlu ve hesaplı yolculuklar yapabilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
Sivas Fix Taksi, emektâr şöförleriyle hizmet vermektedir.

Sivas Fix Taksi, siz değerli müşterilerimize kaliteli ve konforlu bir yolculuk sunmak için hizmetinizdedir.Sivas Fix Taksi, yıllardır emektar şöförleriyle sizleri arzu ettiğiniz yerden alıp arzu ettiğiniz yere ulaştırmak için hizmet sunmaktadır. Sadece işinde profesyonel olan şöförlerimiz değil taksilerimizde sizin can güvenliğiniz için en iyi modeller seçilmiştir.


1 Merkez: Şehir içerisinde istediğiniz halle yada cadde, sokağa uygun fiyat garantisi ve kaliteli hizmet ile 7/24 ulaşım sağlayabilirsiniz.

2 Üniversite: Şehir merkezinden Üniversite kampüsüne yada Üniversite kampüsünden şehir merkezinde istediğiniz her yere uygun fiyat garantisi ve kaliteli hizmet ile 7/24 ulaşım sağlayabilirsiniz.

3 Havaalanı: Şehir merkezinden havaalanına yada havalanından şehir merkezine taksiye ihtiyaç duyduğunuzda bizimle uygun fiyat garantisi ve kaliteli hizmet ile 7/24 ulaşım sağlayabilirsiniz.


4 Sıcak Çermik: Merkezden sıcak çermiğe, sıcak çermikten merkeze yada istediğiniz heryere uygun fiyat garantisi ve kaliteli hizmet ile 7/24 ulaşım sağlayabilirsiniz.

5 Soğuk Çermik: Merkezden soğuk çermiğe, soğuk çermikten merkeze yada istediğiniz heryere uygun fiyat garantisi ve kaliteli hizmet ile 7/24 ulaşım sağlayabilirsiniz.

6 Paşabahçe Piknik Alanı: Arkadaşlarınızla yada ailenizle piknik yapmak, temiz hava almak isterseniz bizimle uygun fiyat garantisi ve kaliteli hizmet ile 7/24 ulaşım sağlayabilirsiniz.


7 Tarihi Mekanlar: Sivas, Selçuklu'nun eski başkenti ve Cumhuriyetin kuruluşu nedeniyle tarihi eserleri içerisinde barındırmaktadır. Tarihi yerleri gezmek isterseniz uygun fiyat ve kaliteli hizmet için bize ulaşın.

8 İlçeler: Sivas Merkez dışındaki Kangal, Zara, Ulaş, Hafik gibi ilçelere uygun fiyat garantisi ve kaliteli hizmet ile 7/24 ulaşım sağlayabilirsiniz.

9 Çevre İller: Acil olarak ulaşım sağlamanız gerekirse Tokar, Kayseri ve diğer illere Sivas Taksi ile hem uygun fiyat hem de kaliteli hizmetle 7/24 ulaşım sağlayabilirsiniz.

Sivas Fix Taksi

Sivas Fix Taksi hoşgeldiniz. Fix Taksi, 7/24 siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir. Sivas Taksi, siz değerli müşterilerimizi arzu ettiğiniz saatte, istediğiniz yerden alıp, gitmek istediğiniz yere ulaştırır.

Fix Taksi

İçerik

İletişim

  fixtaksi@gmail.com
 
 
  Sivas/Merkez