Sivas Havalanı
Sivas merkez içerisinde taksi hizmeti

Telefonla özel kriter belirleyerek (Klimalı, Bebek Koltuklu, v.b.) araç rezervasyon talebinde bulunabilirsiniz. Talebin en az 2 saat öncesinde bildirilmesi gerekmektedir. Max.5 dakika içinde sonuç bilgisi üyelerimize iletilmektedir. 

Müşterilerimiz, rezervasyon yaptırarak BEBEK KOLTUKLU TAKSİ talebinde bulunabilirler. Araç müşteriye gitmeden önce Bebek Koltuğu taksiye monte edilmektedir.

Taksi durakları bünyelerinde bulundurdukları Telefon Şarj Cihazlarını, müşterilerin hizmetine sunarlar. Bu hizmetten faydalanmak için şarj cihaz tipinin (Telefon Modelinin) rezervasyon öncesinde bildirilmesi gerekmektedir.

Müşterilerimiz, bulundukları bölgelere hizmet veren taksi duraklarından taksi hizmeti talep edebilirler. Taksi hizmeti talebinde bulunan müşterilerimizin adreslerine durakta bulunan ilk müsait araç yönlendirilir. Duraktan gelen hizmet bilgisi (arac pla

Fix Taksi olarak siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek amacı ile internet sitemizden “Online Taksi” çağırma işlemini çok kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Fix Taksi olarak siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet ve

Sivas Fix Taksi

Sivas Fix Taksi hoşgeldiniz. Fix Taksi, 7/24 siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir. Sivas Taksi, siz değerli müşterilerimizi arzu ettiğiniz saatte, istediğiniz yerden alıp, gitmek istediğiniz yere ulaştırır.

Fix Taksi

İçerik

İletişim

  fixtaksi@gmail.com
 
 
  Sivas/Merkez